Zapraszamy
Biuro projektów

Nasze biuro projektowe zatrudnia doświadczonych projektantów - specjalistów w zakresie instalacji wodnych, centralnej ciepłej wody, centralnego ogrzewania i urządzeń związanych z zapewnieniem dostawy ciepła.

Nasi projektanci wykonują projekty indywidualnych węzłów cieplnych, kotłowni, instalacji wewnętrznych i sieci zasilających.

Głównymi odbiorcami projektów są przedsiębiorstwa energetyki cieplnej i instytucje publiczne, świadczymy także usługi projektowe połączone z realizacją przygotowanych rozwiązań dla odbiorców prywatnych. Oferujemy naszym klientom dobór urządzeń charakteryzujących się wysoką niezawodnością i minimalną uciążliwością w użytkowaniu.

Projekty w połączeniu z przygotowywanymi przez nas audytami i wnioskami mogą być podstawą do ubiegania się o dofinansowanie inwestycji z funduszu ochrony środowiska.

Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę - od audytu, poprzez przygotowanie projektów i wniosków kredytowych po nadzór nad realizacją z przejęciem obowiązków inwestora zastępczego włącznie.